Hakkımızda

Image

MUTLU YILLAR

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

 

 
 

Hakkımızda

VERGİ BİLGİLERİ
WEBTEHOST HOSTİNG SUNUCU HİZMETLERİ
Kayıtlı Vergi Dairesi: Eskişehir / Odunpazarı
Kayıtlı Vergi Numarası9620686806

 

 2020 yılında kurulan webtehost, profesyonel barındırma ve alan adı hizmetleri sunmaktadır.

                 Vizyonumuz


 
Sektörde yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adını duyuran Webtehost.com tecrübeli kadrosu ve kolay yönetim paneli seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmetleri ön görmüştür.


Donanım ve Kapasitemiz
Domain Tescili
Domain Tescil ve yönetimleri tamamiyle müşteri yönetim panellerinden sınırsız sayıda yapılabilmektedir.
Domain Transferi
Firmamız üzerine sınırsız sayıda Domain Transferi yapabilir ve bu domainleri müşteri panelinizden rahatlıkla yönetebilirsiniz.


Linux Hosting


Linux Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows Hosting

Windows Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

 


Linux Reseller

 


Linux Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

 


Windows Reseller

 


Windows Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

 


Linux VPS

 


Linux VPS sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux VPS paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux VPS verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

 


Windows VPS

 


Windows VPS sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows VPS paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows VPS verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir

Yardım lazım mı?

Hızlı ve 7/24 desteğimizden faydalan